White castle studio

White Castle Studio představuje vynikající možnost pro všechny, kteří hledají kvalitní a profesionální prostředí pro realizaci svých fotografických a filmových projektů. Naše studio se nachází v Berouně a nabízí možnost pronájmu plně vybavených a kompletně zařízených prostor.

Nabízíme široké spektrum služeb, které vám usnadní realizaci vašich snů a představ. Kromě pronájmu studia máte také možnost využít našich zkušených fotografů a vizážistek, kteří vám pomohou vytvořit dokonalý výsledek. Navíc disponujeme plně vybavenou šatnou s možností zapůjčení šatů pro vaše focení.

White Castle Studio začalo svůj provoz na začátku roku 2020 a od té doby se snaží poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Naším cílem je pomoci vám realizovat vaše nápady a představy a dosáhnout tak oboustranné spokojenosti.

V případě, že hledáte prostředí, ve kterém můžete realizovat své nápady a projekty, neváhejte a vyzkoušejte White Castle Studio. Těšíme se na vaši návštěvu!

Kdo jsme/co jsme

Jak již název napovídá, je nás prostor zcela výjimečný svým zámeckým vzhledem, ale také historií, která je velmi důležitá a promítá se do charakteru celého prostoru, který je velmi velkoryse řešený. Hlavní sál disponuje desetimetrovými stropy, velkometrážními okny, která jsou zcela původní a zachovaná. Díky orientaci na jihovýchod můžete mít ranní záběry plné slunce nebo následně pak v druhé části dne cca od 11h. Měkké světlo, které se v prostoru studia nádherně rozplývá. Z hlavního sálu navazují schody na pódium, kde se nachází dva křišťálové lustry. Díky dostatku zásuvek v hlavním sále, ale i na pódiu není problém zapojit jakékoliv světlo či techniku. Ve středu hlavního sálu se nachází velké dveře, kterými je vše možno z venku přemístit. Nachází se zde vybavení pro fotografické kompozice, jako jsou barokní dvoukřídlé dveře se třemi schody a zábradlím. Pódium kopírující spodní rám velkometrážního okna. Bílý klavír, jehož historie sahá do dávných let. Krb se zrcadlem, volně stojící vana, postel, knihovna a jiné. Vybavení, které v ateliéru nyní naleznete, se neustále rozšiřuje, dokupuje a renovuje, tak aby maximálně vyhovovalo potřebám fotografů. V ateliéru je ticho a klid, tedy nebudete rušeni okolím, což můžete využít při nahrávání videa, reklamy a podobně. Za pódiem se nachází 2x maskérna, velká šatna a sociální zařízení. Celý prostor je nekuřácký, děkujeme všem, že to respektují.

Plán studia

Velikost studia: 250m2

Výška stropu: 10m

2x líčírna  15m2

1x šatna  30m2 

Fototechnika

V případě potřeby jsou zdarma k zapůjčení. Všechny světla jsou na pojízdných stativech.

2 x Smallrig 220D - daylight  stálé světlo s 90cm Soft Lanthern

2 x zábleskové světlo Fomei Ditalis pro 1200 (octabox 120 softbox 60, strip box 120x30)

2 x Arri  650w Plus (tungsten žárovka)

1 x Arri True Blue T1 1000W (tungsten žárovka)

Velká odrazka

1x  voština na Octabox

1x odpalovač fungující na všechny fotoaparáty

Jsme hrdými partnery firmy Fomei.

Služby

Pronájem prostoru k focení natáčení

Workshopy

Půjčování šatů

Zprostředkování fotografů či vizážistek

582A1539