White castle studio

Jsme foto/video studio v Berouně, které nabízí možnost pronájmu plně zařízených a vybavených prostor nejen pro fotografy, ale také filmaře. Kromě pronájmu studia nabízíme také zajištění fotografů či vizážistek pro Vaše focení. Nabízíme také plně vybavenou šatnu s možností zapůjčení šatů pro vaše focení.

White Castle Studio a jeho provoz započal na začátku roku 2020. Již od začátku se snažíme poskytovat služby, tak aby došlo k oboustranné spokojenosti. 

Kdo jsme/co jsme

Jak již název napovídá, je nás prostor zcela výjimečný svým zámeckým vzhledem, ale také historií, která je velmi důležitá a promítá se do charakteru celého prostoru, který je velmi velkoryse řešený. Hlavní sál disponuje desetimetrovými stropy, velkometrážními okny, která jsou zcela původní a zachovaná. Díky orientaci na jihovýchod můžete mít ranní záběry plné slunce nebo následně pak v druhé části dne cca od 11h. Měkké světlo, které se v prostoru studia nádherně rozplývá. Z hlavního sálu navazují schody na pódium, kde se nachází dva křišťálové lustry. Díky dostatku zásuvek v hlavním sále, ale i na pódiu není problém zapojit jakékoliv světlo či techniku. Ve středu hlavního sálu se nachází velké dveře, kterými je vše možno z venku přemístit. Nachází se zde vybavení pro fotografické kompozice, jako jsou barokní dvoukřídlé dveře se třemi schody a zábradlím. Pódium kopírující spodní rám velkometrážního okna. Bílý klavír, jehož historie sahá do dávných let. Krb se zrcadlem, volně stojící vana, postel, knihovna a jiné. Vybavení, které v ateliéru nyní naleznete, se neustále rozšiřuje, dokupuje a renovuje, tak aby maximálně vyhovovalo potřebám fotografů. V ateliéru je ticho a klid, tedy nebudete rušeni okolím, což můžete využít při nahrávání videa, reklamy a podobně. Za pódiem se nachází 2x maskérna, velká šatna a sociální zařízení. Celý prostor je nekuřácký, děkujeme všem, že to respektují.

Plán studia

Velikost studia: 250m2

Výška stropu: 10m

2x líčírna  15m2

1x šatna  30m2 

Fototechnika

V případě potřeby jsou zdarma k zapůjčení. Všechny světla jsou na pojízdných stativech.

3 x zábleskové světlo Fomei Ditalis pro 1200 (octabox 120 softbox 60, strip box 120x30)

2 x Arri  650w Plus (tungsten žárovka)

1 x Arri True Blue T1 1000W (tungsten žárovka)

Velká odrazka

1x  voština na Octabox

1x odpalovač fungující na všechny fotoaparáty

Jsme hrdými partnery firmy Fomei.

Služby

Pronájem prostoru k focení natáčení

Workshopy

Půjčování šatů

Zprostředkování fotografů či vizážistek

582A1539